Меню

АЛЮМИНИЕВЫЕ КОМПОЗИТНЫЕ ПАНЕЛИ

Алюмінієві композитні панелі (АКП) являють собою багатошаровий матеріал, що складається з двох зовнішніх шарів алюмінію і пластикового або мінерального наповнювача. Це сучасний матеріал, при застосуванні якого можливе вирішення найскладніших архітектурних завдань.

Технологічність обробки дозволяє здійснювати різання, згинання, фрезерування, свердління навіть за допомогою ручних верстатів по дереву та алюмінію. Поверхня панелей ідеальна для друку методом шовкографії та нанесення аплікацій з самоклеючих вінілових плівок. Багата колірна гамма: срібло, золото, найрізноманітніші відтінки кольорів і текстур.

Алюмінієві композитні панелі стійкі до ударів, тиску, вигинів і зламів, що підвищує їх вітрову стійкість. Це наслідок механічних властивостей зовнішніх алюмінієвих листів (сплави 3105 Н44, 3105 Н22, 3105 Н14 з граничною міцністю на розтягнення Rm> 150 Н / мм 2).

Еластичність (Е = 70000 Н / мм2) алюмінієвих композитних панелей дозволяє надавати облицюванням складні криволінійні обриси.

Облицювальні панелі мають хороші акустичні властивості, наприклад, знижують вібрацію (під час дощу) в 9 разів ефективніше алюмінієвого листа. При облицюванні композитом звукоізоляція стіни з легкого бетону збільшується в 2 рази. Це дозволяє створювати затишну, спокійну атмосферу в приміщеннях будівель, розташованих уздовж жвавих магістралей.

Композит термостійкий в діапазоні від -50 ° С до + 80 ° С. Після старіння (50 циклів «заморожування-відтавання» при -50 ° С + 50 ° С) адгезійна міцність не зменшується і становить 4 Н / мм2. У будь-яких кліматичних умовах облицювання зберігає пружність, структуру і не дає тріщин на згинах.

Під час влаштування навісного фасаду між зовнішніми облицювальними панелями і стіною залишається повітряний шар від 25 до 250 мм, що дозволяє приховати нерівності поверхонь стін, що важливо при реконструкції. Крім того, в літню спеку така конструкція перешкоджає проникненню тепла через зовнішню стіну в приміщення, а взимку повітряний шар працює як додатковий утеплювач. При цьому АКП добре відбиває сонячні промені, що надає йому чудовий зовнішній вигляд.