Меню

Фасадна система Creaton Tonality

Фасадна система Creaton Tonality - це не тільки різноманіття колірної палітри і різновиди текстур, а ще й витончене оформлення швів, зручна і практична система кріплення. І при обробці нових, і при реконструкції старих будівель навісні вентильовані фасади, виконані з керамічної плитки Creaton, зарекомендували себе як надійні конструкції з відмінними будівельно-фізичними та естетичними характеристиками.

Фасадна система Creaton Tonality має всі переваги керамічних виробів: благородний зовнішній вигляд, низьке водопоглинання, довговічна, екологічна, не вимагає догляду в процесі експлуатації. Гарантія Creaton на плити Tonality - 30 років.

Основні переваги Creaton Tonality:

  • широкий вибір форматів і фактур плит, варіантів колірного виконання;
  • стійкість до впливу агресивних хімічних речовин;
  • великий термін служби і збереження зовнішнього вигляду;
  • висока міцність.

Складовою частиною фасадного рішення Creaton Tonality є високотехнологічна система підконструкцій. Елементи підконструкції виготовлені з алюмінію, вони можуть мати закриті або відкриті шви різної ширини. Шви можуть бути пофарбовані в будь-який колір по каталогу кольорів RAL. Creaton пропонує три системи кріплення: ADS, CLS, BAS. У всіх трьох забезпечена висока швидкість монтажу і можливість установки керамічних плит з відкритими або закритими швами.

ADS (Adaptive System) - Адаптивна система

Підтримує профіль зі змінною глибиною дозволяє проводити оптимальне регулювання в відповідності зі структурними особливостями стін. На одному несучому профілі можуть бути встановлені плити, що мають різну довжину.

У даній системі існує можливість вибору типу шва (відкритий або закритий), його ширини (від 2 до 30 мм) і кольору (по каталогу кольорів RAL-Color). Широка колірна гамма відкриває можливості для створення на фасаді оригінальних колірних рішень: шви можуть бути одного кольору з фасадної плиткою, або контрастувати з нею.

CLS (Classic Profile System) - Класична профільна система

У ситуаціях, коли потрібно економічне рішення, що поєднує в собі надійність і якість, оптимальним вибором буде система CLS. Завдяки заздалегідь скріпленим і ідеально відповідним один до одного напрямних ця система дозволяє проводити монтажні роботи швидко і якісно.

BAS (Base Clinch Rail System) - Анкерная система

Використана в даному типі кріплення система RAIL CLINCH чудово зарекомендувала себе в авіаційній промисловості. Ця система забезпечує надійність і високу якість кріплення:

  • забезпечує більшу стійкість системи;
  • не вимагає попередньої підготовки до монтажу і його фінішного доопрацювання;
  • виключає пошкодження поверхні кераміки під час монтажу.

 

                                         

                                         ПРОЕКТИ, В ЯКИХ МИ ВИКОРИСТАЛИ СИСТЕМУ CREATON TONALITY     

 

           

                               БИЗНЕС ЦЕНТР                                                                       РЕСТОРАН  БРОВАРНЯ
        м Черкаси, вул. Паризької Комуни, 7а                                                  м Бровари, вул. Київська