Меню

Великоформатні фіброцементні панелі

Фіброцемент - це сучасний матеріал для фасадів будівель, який є не тільки стійким до зовнішніх негативних кліматичних впливів, але і виготовляється з природної, екологічно-чистої сировини: піску, цементу і волокон целюлози. Волокно целюлози, додане до цементу, надає матеріалу необхідну міцність. В процесі автоклавування всі елементи утворюють однорідну структуру, здатну протистояти найсуворішим кліматичним впливам. Вони також мають чудові декоративні властивості і дозволяють втілити будь-який задум дизайнера щодо зовнішнього вигляду фасаду.

  Наша компанія працює з одним з найбільших виробників фіброцементу в Європі - бельгійською корпорацією ETEX GROUP, яка з 1950 року виробляє фіброцемент під торговою маркою ETERNIT. Фіброцемент є композицітний матеріал, який складається з цементу, целюлози і мінеральних матеріалів. Максимальні розміри плит можуть бути 1,25 х 3 м та можуть бути перетворені в будь-який розмір або форму на заводі або безпосередньо на місці монтажу. Крім того, матеріал ідеально підходить для перфорації, а також для друку на ньому.

 Видимі і приховані методи кріплення фіброцементних панелей включають заклепки, привинчування і приклеювання на металеві або дерев'яні несучі конструкції. Незалежно від того, які дизайнерські рішення ви шукаєте, однотонні, декоровані або помальовані в масі, - фасадні панелі Equitone завжди гарантують чудову якість та міцність.