Меню

Алюмінієві композитні панелі Alucobond (Німеччина)

Алюмінієві композитні панелі (АКП) - багатошаровий матеріал, що складається з двох зовнішніх шарів алюмінію і мінерального наповнювача.

Прекрасні якості композитних панелей Alucobond надихають фахівців і роблять можливими інноваційні рішення в цілому діапазоні архітектури - від приватних житлових будівель, громадських будівель, представницьких фірмових офісів, до великих торгових і промислових центрів. Тут потрібно згадати перш за все будівлі, які через фірмовий стиль створюють свій індивідуальний імідж, незалежно від того, чи йде мова про автозаправних станціях, автосалонах, банках або супермаркетах.

Характеристика матеріалу:

  • технологічність обробки дозволяє здійснювати різання, згинання, фрезерування, свердління навіть за допомогою ручних верстатів по дереву та алюмінію.
  • поверхня панелей ідеальна для друку методом шовкографії та нанесення аплікацій з самоклеючих вінілових плівок. Багата колірна гамма: срібло, золото, найрізноманітніші відтінки кольорів і текстур.
  • алюмінієві композитні панелі Alucobond стійкі до ударів, тиску, вигинів і зламів, що підвищує їх вітрову стійкість.
  • еластичність (Е = 70000 Н / мм2) алюмінієвих композитних панелей дозволяє надавати облицюванням складні криволінійні обриси.
  • звукоізоляція при облицюванні стіни з легкого бетону збільшується в 2 рази. Це дозволяє створювати затишну, спокійну атмосферу в приміщеннях будівель, розташованих уздовж жвавих магістралей.
  • матеріал термостійкий в діапазоні від -50 ° С до + 80 ° С. Після старіння (50 циклів «заморожування-танення» при -50 ° С + 50 ° С) адгезійна міцність не зменшується і становить 4 Н / мм2. У будь-яких кліматичних умовах облицювання зберігає пружність, структуру і не дає тріщин на згинах.